En Sıcak Konular

İbrahim Akın

Çağrı
İbrahim Akın
19 Kasım 2011

PKK'ya Çözüm: Anti Komünist, Anti Darwinist Fikri Çalışmadır!Güneydoğu'da yıllardır devam eden bölücü faaliyetlerin arkasında Marksist-Leninist-Komünist ideoloji bulunmaktadır. Bu ideolojinin temeli ise Darwinizm'e dayalıdır ve terörün bu teori olmadan yaşam alanı bulması olanaksızdır. Darwinizm'in olmadığı yerde materyalizm olmaz. Materyalist fikrin olmadığı yerde komünist yapılanma olmaz. Komünizmin olmadığı yerde de PKK olmaz!

PKK Darwinist, komünist ve ateist bir terör örgütüdür.  Kuran ahlakı ve bu ahlakın sağlayacağı tüm güzelliklere karşıdır. Bir haber programında küçük yaştaki masum Kürt çocuklarının beyninin PKK tarafından nasıl yıkandığına şahit olmuştuk. Askeri düşman, teröristleri de kurtarıcı olarak gösterip, küçücük çocukları din ahlakından uzaklaştırıp ateist telkinlerle yetiştiren PKK, terörist olarak yetiştireceği masum kürt evlatlarına önce diyalektik materyalizm ve bu felsefenin temelini oluşturan Darwinist eğitimi vermektedir. PKK'nın bu Darwinist fikri çalışmalarına karşılık, ülke çapında Anti-Darwinist çalışmalar yapılması şarttır.


Darwinizmi benimseyen Avrupa, kendisiyle aynı felsefi inanca sahip olduğu için PKK'yı tüm gücüyle desteklemektedirler. Terör eylemlerinin başladığı 1980 yılında doğan bebekler, bugün PKK'nın ateist olarak eğittiği militanlar olarak eylemler yapar hale gelmişlerdir. Anti-Darwinist propogandaya o zamanlarda başlanmış olsaydı bugün terör diye bir konumuz kalmayacaktı.

PKK'nın materyalist yapısına karşın Doğu'daki kürt kardeşlerimiz son derece dindar, ahlaklı, misafirperver, ve kaliteli insanlardır. PKK ile müslüman Kürt kardeşlerimizi iyi ayırt etmek gerekir. PKK'nın kendisine mekan edindiği topraklarda yaşayan bu güzel ahlaklı vatandaşlarımızı koruyup kollamak ve ihtiyaçları olan desteği vermek hepimizin sorumluluğudur.

Terörle Fikri Mücadele Nasıl Yapılmalı?

Sivrisineklerle tek tek mücadele etmek çözüm değildir. Çözüm, sineklerin oluşmasına sebep olan bataklığı kurutmaktır. O da silahla, topla, tüfekle olmaz. Zira 100 terörist öldürürseniz de, aynı kafada yüzlercesi olduğu sürece hiç bir sonuç alınamaz.  PKK ile yapılacak fikri mücadele, örgütün psikolojisini alt üst edecektir. Fikirlerine dayanak bulamadıklarında, bunun propagandasını da yapmaktan vazgeçeceklerdir. PKK, Darwinizm ve materyalizm olmadan komünist propaganda yapamaz. Komünist propaganda yapamayınca taraftar bulamaz. Taraftar bulamayınca da gücünü kaybeder ve yok olur.


PKK ile fikri mücadele konusunda fert, toplum, kurum ve devlet olarak herkese ayrı ayrı görev düşmektedir.

* Devletimiz; Türk halkının komünizm, materyalizm ve Darwinizm’e karşı bilinçlenmesini sağlayacak sosyal politikalar oluşturarak veya bu konuda ehil sivil toplum kuruluşlarını desteklemelidir.

* Devlet televizyonlarında ve okullarında Darwinist telkinler yapılmamalı, aksine Darwinizm'in bilimsel olarak geçersizliği ve insanlığın başına getirdiği belaların anlatıldığı programlar yapılmalıdır.

* Basın yayın kuruluşları; kardeşliği, sevgiyi, merhameti ve inanç birliğini esas alan yayınlar yapmalıdır.

* Köşe yazarları; anti-komünist propagandaya devam ederek, teröre öldürücü darbenin vurulmasında iş birliği içinde hareket etmelidirler.

* İnternette, sosyal paylaşım sitelerinde ve sosyal ortamlarda bu konunun öneminden bahsedilmelidir.

* İmkanı olanlar gerekirse reklam panolarına ve gazetelere Anti-Darwinist mücadelenin önemine dikkat çeken ilanlar vermelidir.

Bölücü örgüt şunu çok iyi bilmektedir ki; İslam ahlakını benimsemiş Türk toplumunda muvaffak olmaları imkansızdır. Bu gerçeğin farkında olan ilgili odaklar, bütün güçleriyle (diziler, şarkı sözleri, magazin programları ile...) milletimizi imanından, ahlakından koparmaya çalışmakta, Darwinist dünya görüşünü yerleştirmeye gayret etmektedirler. Darwinizm'in daha çok taraftar bulması, PKK'nın yeni insan kaynağı elde etmesi demektir. Bu nedenle yapılan her türlü Darwinist propoganda, doğrudan terör örgütünü fikri anlamda güçlendirip, beslemektedir. Ateist - Komünist bölücü propagandaya karşı Yaratılışçı, milliyetçi, üniter devleti ve milli manevi değerleri savunan bir karşı propaganda şarttır. Bu propagandaya toplumun tüm kesimlerinin destek olmaları, teröre öldürücü darbe vurulana kadar bunu kararlılıkla sürdürmeleri ülkemizin geleceği açısından son derece önemlidir.

İbrahim AkınvBu yazı 1,536 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 30 Aralık 2013 Yıldız Falları İle Uyuşmayın; Ahir Zaman Alametleriyle Uyanın!
  • 15 Aralık 2013 Evrimcilerin Coelacanth Hezimeti
  • 29 Kasım 2013 ''Allah (Haşa) Seçimlerimizi Bilemez'' Diyen Hocalara Cevap
  • 22 Eylül 2013 Kuran Haşa Bulmaca Kitabı Değildir
  • 21 Temmuz 2013 Bağnaz, Kadından Nefret Eder; Mümin İse Şiddetli Sever
  • 18 Haziran 2013 Komünizm Pusuda!
  • 24 Mayıs 2013 Size Ne Oluyor da Suriye'den Hicret Edenlere Sırtınızı Dönüyorsunuz?
  • 4 Mayıs 2013 İnsanlara Hoş Görünmek Uğruna Dinden Taviz Vermek
  • 11 Nisan 2013 Karşı Cinsle Konuşmak Haram Değildir
  • 19 Mart 2013 Müzik Haram Değil, Nimettir
  • 22 Şubat 2013 Kuran Apaçık ve Noksansızdır
  • 5 Ocak 2013 Sevgiye Evet, Nefrete Dur!
  • 18 Aralık 2012 Ertelemek İnkrda Bir Artıştır
  • 30 Kasım 2012 Tat Alma Mucizesi
  • 7 Kasım 2012 Nefislere İlişkin Güzel ve Etkili Söz Söylemek İbadettir
  • 21 Ekim 2012 Üzülmek Şeytanın Telkinidir, Allah Üzülmeyi Yasaklar!
  • 29 Eylül 2012 Allahın Emri: Benden Korkup Sakının!
  • 12 Ağustos 2012 Hz. İsa İkinci Kez Yeryüzüne Gelecek
  • 28 Temmuz 2012 Hz. İsa (as) Ölmedi!
  • 18 Haziran 2012 İman Edenler; Küfür, Müşrik ve Münafıkları Konuşmalarından Tanırlar

  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,886 µs