En Sıcak Konular

Özdağ'dan Zafer Partisi'ne provokasyon açıklaması

9 Ocak 2024 18:41 tsi
Özdağ'dan Zafer Partisi'ne provokasyon açıklaması Prof. Dr. Ümit Özdağ: ''Provokasyon peşinde koşanlar ülkemizi kaosa sürüklemek için çalışan emperyalizmin ajanları ile ahlaksız şuursuzlardır.'

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Prof. Dr. Ümit Özdağ: Zafer Partisi’nin gerçek muhalefeti iktidarın dengelerini bozmuş durumda. Zafer Partisi halkın gerçek gündemini siyasete taşıdı. Bunu etkili bir siyaset dili ile yapıyor. TV ambargoları, şehirlere sokmamalar, iftiralar Zafer Partisi’ni durdurma konusunda işe yaramıyor. Bunun üzerine sistemli bir iftira kampanyasını provokasyon girişimlerindeki ile birleştirdiler.

İstanbul’da bölücü bir mitingde Zafer Partisi seçmenini sahada kavgaya tahrik etmeye çalıştılar, engelledik. Adına Müdafaa Hareketi dedikleri bir provokasyon hareketi kurguladılar, başarılı olamadılar. Şimdi gerçek kullanıcısı hapishanede olduğu için Muhalif Gençlik hesabının kontrolünü ele geçiren Müdafaa Hareketi bu hesaptan provokasyonlarına devam ediyor.

Koç üniversitesinde Zafer Partili bir öğrencinin şiddet eylemi iftirasını attılar. Olayın bir saldırgan homoseksüelin bir öğrenciye cinsel tacizi ve cinsel tacizde bulunanın tepkisi olduğu ortaya çıktı. Zafer Partili dedikleri öğrencinin ise olayın şahidi olduğu anlaşıldı.

Fatih Camii imamı bir deli tarafından bıçaklandı. Olayı Zafer Partisi tarafından provokatör olduğu için hiçbir Zafer Partilinin yaklaşmadığı 2 kişinin kullandığı X hesabı üzerinden Zafer Partisi’ne bağlamaya çalıştılar olmadı. Ellerinde patladı.

Mossad dediler Mossadçılara kendilerinin vatandaşlık verdiği ve devlet kadrolarına yerleştirdikleri meydana çıktı. Özetle biz şimdiye kadar yapılan her provokasyon girişiminin karşısında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Saray rejiminin, FETÖ’cülerin, AK Parti görünümlü FETÖ’cülerin, PKK’lıların, Hüda-Parcıların, Barzanicilerin ortak bir cephe oluşturarak saldırdıklarını görüyoruz: Bir hafta önce Emniyet bir IŞID saldırısı konusunda resmi uyarıda da bulundu. Bu saldırıların hepsini göğüsleyeceğiz.

Provokasyon peşinde koşanlar ülkemizi kaosa sürüklemek için çalışan emperyalizmin ajanları ile ahlaksız şuursuzlardır.

Sevgili Zafer Partisi teşkilat mensupları, Atatürk’ten aldığımız feyz ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün provokasyonları alarak devletimizin kuruluş esaslarını, anayasamızı savunacağız. Ülkemizin örtülü işgaline karşı duracağız. Çevreyi tahrip eden alçaklarım karşısına çıkacağız. Başta gençler, emekliler ve çalışanlar olarak ezilen bütün insanlarımızın hukukunu savunacağız.

Partimiz gençliğin ve değişik partilerden yurttaşların katılımı ile büyümeye devam ediyor.

 

Paylaşım linki: https://panel.basinlistem.com/UrlRedirect.ashx?Mail=mirhaber@gmail.com&MailID=33051458&url=https%3a%2f%2ftwitter.com%2fumitozdag%2fstatus%2f1744625126589526021


 
Bu haber 262 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,651 µs