En Sıcak Konular

Ata İttifakı Marmara Bölgesi Milletvekili Adayları tanıtıldı

17 Nisan 2023 00:46 tsi
 Ata İttifakı Marmara Bölgesi Milletvekili Adayları tanıtıldı Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Dr. Sinan Oğan, Zafer Partisi Genel Bakanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Zafer Partisi yöneticileri ve Marmara Bölgesi Milletvekili adaylarının katıldığı etkinlikte Ata İttifakı Marmara Bölgesi Milletvekili Adayları tanıtıldı.

ATA İTTİFAKI MARMARA BÖLGESİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Dr. Sinan Oğan, Zafer Partisi Genel Bakanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Zafer Partisi yöneticileri ve Marmara Bölgesi Milletvekili adaylarının katıldığı etkinlikte Ata İttifakı Marmara Bölgesi Milletvekili Adayları tanıtıldı.

Dr. Sinan Oğan ve Prof. Dr. Ümit Özdağ tanıtım toplantısında konuşma yaptı:

Prof. Dr. Ümit Özdağ: “Türkiye ayağındaki prangalardan kurtulacak. Türk kadınları sokaklarda korkusuzca yürüyebilecekler. Ülkemizde mülteci istemiyoruz. Burası göçmenistan değil. Burası Türkiye ve Türkiye olarak kalacak.”

“FETÖ önünde onlar diz çöksün biz çökmeyeceğiz. Onlar HDP’ye taviz versinler biz vermeyeceğiz. Diğerleri HÜDA PAR’la çıksınlar Diyarbakır’da ortak miting yapsınlar, biz yapmayacağız. Atatürk’ün Altı Ok’u da Türkeş’in Dokuz Işık’ı da ATA İttifakı’nda bir araya gelmiştir. Türk milliyetçiliği, Atatürkçülük, ATA İttifakı’ndan başka hiçbir yerde temsil edilmemektedir.”

“Büyük bir kuşatma altındayız. HDP’yi, HÜDA PAR’ı normalleştirenler onların siyaset yapmasını teşvik edenler, önlerini açanlar, Ata İttifakı’nı ve Zafer Partisi’ni dışlamanın ve yok etmenin mücadelesini veriyorlar. Vermiş olduğumuz mücadele milli bir mücadele. Biz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşlarının kararlılığıyla arkamızda onun vermiş olduğu büyük mücadelenin kutsallığını hissederek 14 Mayıs’a kadar ve ondan sonra sokak sokak, cadde cadde, meydan meydan dolaşacağız. Hepiniz Sakarya Savaşı’nda çarpışan Türk askerleri gibi her bir oy için savaşın. Almış olduğunuz her oy, kazanmış olduğunuz her insan Türkiye’nin milli savunması için bir cephanedir. Makam mücadelesi vermiyoruz, vatan mücadelesi veriyoruz.”

Dr. Sinan Oğan: Cumhuriyetimizin 100. senesindeyiz ve bir seçim karşısındayız. Şimdiye kadar yok sayılanların ötelenenlerin kendi öz yurdunda garip olanların seçimi olacak. Cumhur İttifakı’nın yedeği olarak görülelim. Televizyonlar bizi yok saymaya devam etsinler. İttifaklar kendi aralarında paylaştıklarını sansınlar. Biz bu memlekette karşı değil biz bu memleketin sahibi olduğumuzu göstereceğiz. Türk siyasi yelpazesine beraber bakalım Türkiye’de 4 ana yelpaze görürüz şimdi bize iki yelpaze göstermeye çalışıyorlar. Bizi izleyen ve bu durumdan haberdar olmayanlar için söylüyorum. Sol Parti Genel Başkanı diyor ki yüzde 50’yi aşacağım. Kimin oyuyla HDP’nin oyuyla mı? Cumhur İttifakı da biz de yüzde 50’yi aşacağız kimin oyuyla HÜDA PAR’ın az buçuk oyuyla mı? Başka Türk milliyetçilerinin oyuyla, onlar diyor ki biz sizin milliyetçiliğinizi ayaklar altına aldık gelin bizi seçin. Ama bizler onların çamur seviyesine asla inmeyeceğiz.

 
Bu haber 568 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,777 µs