En Sıcak Konular

Serdar Ortaç: Cumhurbaşkanımızın Yaptığı Her Adımı Destekliyorum''

17 Mart 2022 21:03 tsi
Serdar Ortaç: Cumhurbaşkanımızın Yaptığı Her Adımı Destekliyorum'' BluTV ekranlarında yayınlanan,‘40’, yeni bölümüyle izleyicilerle buluştu. Cansu Canan Özgen, bu sefer zorlu 40 sorusunu sanatçı Serdar Ortaç'a yöneltti.

40'ın konuğu Serdar Ortaç

ÜLKEYİ BİR KADININ YÖNETMESİNİ ÇOK İSTERDİM

CUMHURBAŞKANIMIZIN HÜKÜMETİN YAPTIĞI HER ADIMI DESTEKLİYORUM

AYLIK GİDERİM 200 BİN LİRA

TAYYİP ERDOĞAN EN İYİ YÖNETİMİ KURDU VE HATALARIYLA SEVAPLARIYLA DEVAM ETSİN

‘40’, bugün yeni bölümüyle izleyicilerle buluştu.  Başarılı sunucu ve haberci Cansu Canan Özgen, bu sefer zorlu 40 sorusunu sanatçı Serdar Ortaç'a yöneltti. BluTV ekranlarında yayınlanan, formatı BBO Yapım’a ait olan, yapımcılığını ise Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği ‘40’, yeni bölümüyle bugün BluTV’de izleyicilerle buluşurken, 40'tan öne çıkan soruları ve Serdar Ortaç'ın yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz. Soruların görüntüleri için link bültenimizdedir. 

Serdar Ortaç 40'ta çocukluğundan ailesine, özel hayatından, sanat dünyasına, şarkılarına, Türkiye gündemine dair pek çok soruyu tüm içtenliği, samimiyeti ile yanıtladı. 40'ın Serdar Ortaç bölümü adeta Serdar Ortaç Belgeseli oldu.  

ESKİDEN MUHALEFET KIZMASIN DİYE TEMKİNLİ KONUŞUYORDUM

ARTIK TEMKİNLİ KONUŞMUYORUM

CUMHURBAŞKANIMIZIN HÜKÜMETİN YAPTIĞI HER ADIMI DESTEKLİYORUM

Cansu Canan Özgen, Serdar Ortaç'a Tarkan'ın son şarkısı Geççek'i de sordu. Özgen'in Tarkan Geççek şarkısıyla Cumhurbaşkanına saygısızlık mı etti? sorusunda Serdar Ortaç: Eskiden muhalefet kızmasın diye temkinli konuşuyordum, artık temkinli konuşmuyorum. Her geçen gün görüyorum ki, bütün atılan adımlar 10 numara. Evet Cumhurbaşkanımızın, hükümetin yaptığı her adımı destekliyorum, hepsini ben desteklesem ne olur? O konuyu kapatıyorum. Tarkan olay gereksiz bir polemik. Bu şarkıyı onun için yapmadığı belli. Adam pandemi geçecek diye bağırdı. Şarkı da çok dinlenecek ve üzerinde konuşulacak bir şarkı değil ki! Lay lay lom yaparım, hepimiz yaparız. Sözleri işte bu olmasın diye yapmıyorum. Adamı mahvettik işte. Geççek geççek bu işte... Çocuk pandemi geççek diyor. Bunlar olmasın diye aşk şarkısı yapıyorum işte, kafam basmadığı için değil! Kafam çok da iyi basar yanıtını verdi. 


ÜLKEYİ BİR KADININ YÖNETMESİNİ ÇOK İSTERDİM

AYLIK GİDERİM 200 BİN LİRA

TAYYİP ERDOĞAN EN İYİ YÖNETİMİ KURDU VE HATALARIYLA SEVAPLARIYLA DEVAM ETSİN

Cansu Canan Özgen: Meral Akşener'e abla diyecek kadar yakınlığınızın sebebini merak ediyoruz. Merak Akşener Serdar Ortaç'ın kalbine nasıl taht kurdu?

Serdar Ortaç: Hiç görmedim, hiçbir tanışıklığım yok, ben samimiyetimden abla diyorum. Tansu Hanım'dan sonra bir kadın olabilir diye düşündüm. Ülkeyi bir kadının yönetmesini çok isterdim. Asgari ücretle geçinemezdim, aylık giderim 200 bin lira. Sadece giderim! Küçük bir apartman dairesine geçsem bile geçinemem. Ukrayna başkanı 40 yaşında mı adam, hırsı yüzünden mahvetti ülkesini, halbuki uzlaşabilirdi, illa git Rusya'ya  katıl demiyoruz ki ona, Nato'ya girme, tamam Rusya'yı kov ama, Nato'yu da kov. Adam diyor ki 'sınırıma yaklaşma' Uzun lafın kısası Meral Hanım'ı tanımıyorum, Ak Parti Tayyip Erdoğan bence..... Neden ben içimde bir makina ile durduruyorum kendimi..... Bundan sonra yiyeceğim linçleri düşünüyorum.... Tayyip Erdoğan en iyi yönetimi kurdu ve hatalarıyla sevaplarıyla devam ediyor ve etsin. 

                                                                                                                   

GÖRÜNTÜ LİNKLERİ:

FOTOĞRAFLAR:  https://we.tl/t-H7Rhl70REb

TARKAN GEÇÇEK ŞARKISIYLA CUMHURBAŞKANINA SAYGISIZLIK MI ETTİ: https://we.tl/t-k7fP91q0rF

MERAL AKŞENER SERDAR ORTAÇ'IN KALBİNE NASIL TAHT KURDU: https://we.tl/t-PcOnL9iEaN Bu haber 431 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,111 µs