En Sıcak Konular

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI'NDAN OĞUL TÜRKEŞ'E SERT SÖZLER

2 Aralık 2021 14:45 tsi
ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI'NDAN OĞUL TÜRKEŞ'E SERT SÖZLER Alparslan Türkeş'in doğum günü vesilesiyle Türkeş Ailesi'nin düzenlediği anma merasiminde çıkan olaylar sonrasında, Kutalmış Türkeş'in yaptığı ağır ifadeler içeren açıklamaya Ahmet Yiğit Yıldırım'dan tepki geldi.

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMA ŞÖYLE:

Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyefendi'nin bizlere emanet ettiği iki kutlu mirası vardır; birincisi Türk Milliyetçiliğinin kalesi, ülkücülerin yegâne partisi MHP, ikincisi ise; Türklük gurur ve şuuruyla yoğrulmuş, İslam ahlak ve faziletiyle dolu Ülkü Ocaklarıdır.


Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in adını kullanarak ve istismar ederek, MHP’yi ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi hedef alan, Milliyetçi-Ülkücü Harekete zarar vermek isteyen siyasi çizgileri çarpık kişilerin sinsi oyunları bir kez daha deşifre olmuştur.


Hiç kimse Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in soyadından nemalanarak, Başbuğumuza ve kutsal davamıza ihanet edenlerle birlikte Milliyetçi-Ülkücü Harekete laf söylemeye, ömrünü Türk milletine adamış Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'ye dil uzatma hadsizliğini gösteremez!


Başbuğumuz bugün hayatta olsaydı, hainlerle iş birliği yaparak, Türkeş soyadına yakışmayacak tavır sergileyen Kutalmış’a muhtemelen "yıkıl oradan köpek" cevabını verirdi. Çünkü Başbuğumuz ve Liderimiz Türk - İslam ülküsüne adanmış şerefli bir hayata sahip iki büyük dava adamıdır.


Sureti haktan görünüp, söz ve eylemleriyle CHP/İP/HDP/PKK/FETÖ değirmenine su taşıyan gafiller, gittikleri yerin yenisi olamamışlar ki hâlâ bu kutlu hareketin eskisi olmakla şeref ve itibar arayışındadırlar. Boşuna aramayınız artık şerefiniz yoktur, itibarınız kalmamıştır!

 

İP Müdiresi Heval Meral, HDP oylarıyla seçilen CHP'li M. Yavaş'a destek olup, şehit ailesine küfreden ahlaksız Türkkan’a sahip çıkmıştır. Ülkü Ocakları, Türkkan istifa etmeden bu olayın peşini bırakmayacaktır. Akşener önce kendi kapısının önündeki pisliği temizlemelidir.

 

Sözde anma toplantısında yaşananların arkasında Mansur Yavaş'ın olduğunu biliyor ve kendisini açıkça uyarıyoruz; Milliyetçi-Ülkücü Hareket, senin tuzaklarına ve fitne ortaklarına boyun eğmez. Aklını başına topla! Bozkurtların gözü üzerinde, nefesi ensendedir!

 

MHP ve Ülkü Ocakları üzerinde kurgulanan kirli tuzak ve pazarlıkları deşifre edeceğiz, oynanmak istenen oyunları bozacağız. Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in en büyük mirası olan MHP ve Ülkü Ocaklarına, Bilge Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin emrinde sonuna kadar sahip çıkacağız.
Bu haber 104 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,941 µs