En Sıcak Konular

RUS ÖZBEK AZERİ VE ARAP YATIRIMCILAR 1 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM İÇİN GELİYOR

9 Aralık 2019 12:49 tsi
RUS ÖZBEK AZERİ VE ARAP YATIRIMCILAR 1 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM İÇİN GELİYOR Bu yıl üçüncüsü İdeal Su sponsorluğunda düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında, önemli ticari eşleştirme görüşmeleri gerçekleştirilecek.

Rus, Özbek, Azeri ve Arap yatırımcılar 1 milyar dolarlık yatırım için geliyor

Bu yıl üçüncüsü İdeal Su sponsorluğunda düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında, önemli ticari eşleştirme görüşmeleri gerçekleştirilecek. Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan gelecek iş adamları Türk firmalarıyla yatırım fırsatlarını 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da düzenlenecek Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında konuşacak. Toplamda 1 milyar dolarlık ithalat, ihracat ve yatırım için opsiyonları değerlendirecek firmaların Türkiye’de özellikle bankacılık ve gıda sektöründen firmalarla görüşmesi bekleniyor.

Yatırımların 2020’de başlaması hedefleniyor

Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, Türkiye’nin en beğenilen markalarının ödüllendirileceği Türkiye Altın Marka Ödüllerinin bu yıl uluslararası bir boyut kazandığını belirterek “Ödül töreni kapsamında ülkemize Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan önemli iş adamlarını getirtiyoruz. Karşılıklı yatırım amacıyla ülkemize gelecek bu iş adamlarını ödül töreni sırasında ve sonrasında birçok yerli markamızla iş birliği yapması için ticari iş görüşmeleri kapsamında buluşturacağız. 2020’de başlaması öngörülen yaklaşık 1 milyar dolarlık yatırımların masaya yatırılacağı organizasyon ekonomi dünyasının buluşma noktası olacak” diye konuştu. (Hibya Haber Ajansı)


Bu haber 184 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,927 µs