En Sıcak Konular

İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YAKUP AKKAYA'DAN ''HORMONLU STK'' CEVABI!

11 Şubat 2016 14:23 tsi
İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YAKUP AKKAYA'DAN ''HORMONLU STK'' CEVABI! Akkaya,Ekonomik ve Sosyal Kalkınmayı Güçlendirme, Geliştirme Platformu Başkanlığı, İslam Coğrafyası Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Kalkınmayı Güçlendirme Platformu Konseyi’nin randevu talebini “hormonlu STK” gerekçesi göstererek reddetti.

CHP'Lİ YAKUP AKKAYA'DAN İBRETLİK CEVAP!

İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya Ekonomik ve Sosyal Kalkınmayı Güçlendirme, Geliştirme Platformu Başkanlığı, İslam Coğrafyası Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Kalkınmayı Güçlendirme Platformu Konseyi'nin randevu talebini "hormonlu STK" gerekçesi göstererek reddetti.

08.02.2016 tarihinde; Ekonomik ve Sosyal Kalkınmayı Güçlendirme, Geliştirme Platformu Başkanlığı, İslam Coğrafyası Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Kalkınmayı Güçlendirme Platformu Konseyi  "Ülkenin geleceği, istikrarı, huzuru, güvenliği açısından yeni Anayasa yapılması kapsamında fikir ve görüş alma "mahiyetini içeren yazılı randevu talebini iletti.

Talebe yazılı olarak cevap veren Yakup Akkaya 14 yıldır iktidarda olan ve ülkemizi yöneten siyasi iktidarın yaptığı onca yanlışa rağmen iktidarı bir kez dahi eleştirmeyen, sadece güdümlü olarak yukarıdan emirleri uygulayan Hormonlu STK'ların çalışmalarını samimi bulmadığını söyleyerek görüşme talebini reddetti.

Yakup Akkaya'nın cevabının detayı şu şekildedir:
Sayın Mehmet SARIASLAN,
Ekonomik ve Sosyal Kalkınmayı Güçlendirme
Geliştirme Platformu Başkanı

M-300 Sayılı çağrı mektubunuza kısaca cevabımdır.
Öncelikle, 14 yıldır iktidarda olan ve ülkemizi yöneten siyasi iktidarı yaptıkları onca yanlışa rağmen bir kez dahi olsun eleştirmeyen, eleştirme cesareti gösteremeyen, sadece sipariş üzerine çalışma yapan, esasen kuruluşları hormonlu olan böylesi Sivil Toplum Kuruluşlarının çalışmalarını samimi bulmadığımı belirtmeliyim. Bu nedenle görüşmemizin de bir anlamı olmadığını ayrıca belirtirim. 
Ayrıca, barışın, huzurun olmadığı, toplumun ayrıştırıldığı, kutuplaştırıldığı, sağlıklı tartışma ortamının bulunmadığı bir dönemde birisinin ihtirasına hizmet etme çalışmalarınızın da elbette Türkiye'deki demokrasi mücadelesinde tarihe "altın harflerle" yazılacağını bilmenizi isterim.

 
Bu haber 354 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,445 µs