En Sıcak Konular

SIM KARTİ 4.5G'YE UYUMLU TURKCELL ABONELERİNE 4 GB İNTERNET

29 Ocak 2016 16:30 tsi
SIM KARTİ 4.5G'YE UYUMLU TURKCELL ABONELERİNE 4 GB İNTERNET Turkcell, 4,5G uyumlu akıllı telefonlarındaki SIM kartları, ileri mobil teknolojileri destekleyen kartlar ile sömestir tatili boyunca ücretsiz değiştiren Turkcell kullanıcılarına 4 GB mobil İnternet sunuyor.

SIM kartı 4,5G'ye uyumlu Turkcell kullanıcılarına 4 GB İnternet

İSTANBUL (AA) - Turkcell, 4,5G uyumlu akıllı telefonlarındaki SIM kartları, ileri mobil teknolojileri destekleyen kartlar ile sömestir tatili boyunca ücretsiz değiştiren Turkcell kullanıcılarına 4 GB mobil İnternet sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 4,5G teknolojisinin kullanılmaya başlanacağı 1 Nisan 2016 tarihi itibarıyla bu teknolojiyi kullanmak isteyenlerin hem akıllı cihazlarının hem de SIM kartlarının 4,5G'yi desteklemesi gerekiyor.

4,5G destekli akıllı telefon sahibi tüm bireysel ve kurumsal hat sahibi Turkcell kullanıcıları, ileri teknolojiyi destekleyen yeni SIM kartlarını hiçbir ücret ödemeden alabiliyor.

Akıllı telefonları LTE teknolojisini destekleyen Turkcell'liler, ücretsiz SIM kart değişikliklerini Turkcell Flagship Mağazaları, Kurumsal Çözüm Merkezleri, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Yetkili Satış Noktalarında gerçekleştirebiliyor.

Sömestir dönemi 4,5G SIM kart değişim kampanyası, 7 Şubat tarihine kadar geçerli olacak ve kampanyadan yararlananların hatlarına bir ay boyunca geçerli 4 GB mobil İnternet tanımlanacak.

Turkcell kullanıcıları akıllı telefonlarının veya SIM kartlarının 4,5G'yi destekleyip desteklemediğini, turkcell.com.tr'deki 4,5G sayfasını ziyaret ederek veya 4,5G yazıp 2222'ye SMS göndererek öğrenebiliyor.


Bu haber 336 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,734 µs