En Sıcak Konular

''YÜZYILIN HİLESİ SANDIKTA HÜLLE'' (KİTAP TANITIMI)

24 Temmuz 2014 13:56 tsi
''YÜZYILIN HİLESİ SANDIKTA HÜLLE'' (KİTAP TANITIMI) Hüseyin Hakkı Kahveci’nin yeni kitabı "Yüzyılın hilesi sandıktaki hülle" TOGAN yayınlarından çıktı.

Kahveciden, "Türkiye’yi sarsacak" kitap!!!...

21.Yüzyılda seçimler meşru gerçekleşti mi?

Hüseyin Hakkı Kahveci’nin yeni kitabı "Yüzyılın hilesi sandıktaki hülle" TOGAN yayınlarından çıktı.
Türkiye'nin son on iki yılında gerçekleşen seçimleri inceleyen Hüseyin Hakkı Kahveci, seçimleri ve siyasi partilerle beraber iktidar meşruiyetini tartışmaya açtığı kitabı, 18 Temmuz Cuma günü aynı anda AVRUPA VE TÜRKİYE'de kitapçılarda satışa çıkacak. Kitap SANDIKTA HÜLLE VE MEŞRUİYET tartışmalarını beraberinde getirirken seçim güvenliği bundan sonra tüm siyasi partiler tarafından daha dikkat çekici bir konu olacak.

Kitap, Türkiye ve Avrupa’da onlarca seçkin kitapevlerinin raflarında 18 Temmuz’dan itibaren yerini alacak. “Yüz yılın hilesi sandıktaki hülle” kitabını satan kitapçılar ise; D&R, Babil, Vatan Kitap, İdefix, Prefix, Pandora, Yem Kitap, Kitap Denizi, Kitap Ağacı, Yazarlar, Kibo, Kuzey Kitapevi, Simurg, Osen Kitap, hepsi burada.com, Kitap kitaba gibi birçok ünlü kitapevi raflarında yer veriyor.

KİTABIN TANITIM BÜLTENİ ŞÖYLE:

Zaruret hâsıl olunca hülleyle iktidar olursan, muktedir olamazsın. AKP 21.Yüzyılın başında Türkiye Cumhuriyetine hükümet eden parti olarak iktidara geldi. Mühim olan “iktidar olmaksa” her şey mubah… Aklınıza ne gelirse, Demokrasi tramvayına binildi mi inmemek gerekiyordu. Her seçim AB normları, o yasaları bu yasaları adı altında AKP'ye kanun kılıfıyla kazandırılan seçim ortamı yaratıldı.

BİZ BU FİLMİ 12 YIL’DIR SEYREDİYORUZ

Biz bu filmi 12 yıldır seyrederken, 30 Mart gecesi film koptu. Her şey o kadar aleni yapılıyordu ki geçmişe dönüp bakınca şu soruyu sormak gerekiyor 2002-2014 yılları arasında yapılan tüm seçim ve referandumlarda 30 Martta yaşanan şaibe ve hilelerin hiç birisi yaşanmadı mı?

EVET, SANDIKTA HÜLLE VAR

Bu kitapta yaşanıp yaşanmadığını ele aldık. Anladığımız şu ki sandıkta hülle var. Türkiye'de seçimlerde hile ve şaibe yaşandığına artık Türkiye'nin %50sinden fazlası ve bunun yanında tüm Dünya ABD, AB, NATO ve diğer birçok ülkenin uzmanları inanıyor. Bizde bu hilenin, şaibenin izlerini takip ettik. 

TÜRKİYE İÇİN ADALET

Türkiye’de seçimler bu kitaptan sonra daha adil yapılacak. Seçimlerde yaşanması muhtemel birçok hile, hülle bundan sonra yapılamayacak. Dönüp geriye baktığımız zaman hiçbir şey için geç değil.

 
Bu haber 751 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,322 µs