En Sıcak Konular

PAMUKOĞLU BU KEZ MUHALEFETE ÇATTI

5 Mart 2014 22:50 tsi
PAMUKOĞLU BU KEZ MUHALEFETE ÇATTI HEPAR lideri Osman Pamukoğlu, iktidar kadar muhalefeti de eleştirdi: "AKP her seçimde oy artırıyor. Bu kadar yıllık partilersiniz; siz ne iş yaparsınız, havaya yumruk atmaktan başka..."

Pamukoğlu, muhalefet partilerine sert çıktı!..

HEPAR lideri Osman Pamukoğlu, iktidar kadar muhalefeti de eleştirdi: AKP her seçimde oy artırıyor. Bu kadar yıllık partilersiniz; siz ne iş yaparsınız, havaya yumruk atmaktan başka... Düzeni gençlerle değiştireceğiz.
Hak ve Eşitlik Partisi Genel (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, muhalefet partilerinin görevini iyi yapamadığını söyledi. Pamukoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Antalya'da partisinin il başkanlığını ziyaret etti. Pamukoğlu, burada yaptığı konuşmada, muhalefetteki siyasi partileri eleştirdi. 2002 yılında AK Parti'nin tek başına iktidara geldiğini ve her seçimde oyunu artırarak iktidarda kaldığını anlatan Pamukoğlu, "Siz 80-90 yıllık partisiniz, siz varken yüzde 34 ile iktidara geliyorlar ve her seçimde oyu artıyor. 2011 seçimlerinde oyunu yüzde 44'ten yüzde 50'ye çıkarıyor. Siz ne iş yapıyorsunuz? Bu neyi gösteriyor, sizin işe yaramadığınızı, işleri iyi götüremediğinizi gösteriyor" diye konuştu.

Muhalefet partilerin sadece konuştuklarını, bunu eyleme geçiremediklerini savunan Pamukoğlu, HEPAR'ın ise ulusal mücadele için kurulduğunu, diğer partilerin bunu beceremediğini, sıranın HEPAR'a geldiğini söyledi. Mevcut partilerle bu düzenin daha fazla yürümeyeceğini ifade eden Pamukoğlu şöyle konuştu:
"Bu işler çok kolay, lafla çözülebilecek şeyler değil. Mevcut düzen partilerin bu işin üstesinden geleceğine inanmıyorum. Havaya atılan boş yumruklardan başka bir şey yok. Tüm olanlara karşı 'istifa edin'demiyorum, bunu yapamazlarda, 'meclisi boykot edin'diyorum ama onu da yapmıyorlar, sessiz kalıyorlar" 
HEPAR'ın genç nüfusa güvenerek yola çıktığını dile getiren Pamukoğlu, "Bu ülkede işler bu kadar kötüye gittiyse bunun sebebi 50 yaşın üstündekilerdir, bunun bedelini de gençler ödüyor" dedi.

Kayank: YENİÇAĞ GAZETESİ http://www.yenicaggazetesi.com.tr/pamukoglu-muhalefet-partilerine-sert-cikti-95399h.htmBu haber 355 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,307 µs