En Sıcak Konular

ZEKERİYA ÖZ'ÜN KALDIĞI OTELDEN AÇIKLAMA

8 Ocak 2014 22:19 tsi
ZEKERİYA ÖZ'ÜN KALDIĞI OTELDEN AÇIKLAMA İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz hakkında Dubai'de 5 yıldızlı bir otelde bir hafta tatil yaptığı ve 77 bin lira ödediği iddiası sonrası Savcı Öz'ün kaldığı o otelden açıklama geldi.

Zekeriya Öz'ün kaldığı o otelden açıklama

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz hakkında Dubai'de 5 yıldızlı bir otelde bir hafta tatil yaptığı ve 77 bin lira ödediği iddiası sonrası Savcı Öz'ün kaldığı o otelden açıklama geldi. Savcı Öz'ün kaldığı Jumeirah Zabeel Saray Otelindan açıklama geldi. Otel yetkilileri haberlerdeki rakamların gerçeği yansıtmadığı açıklamasını yaptı.
Otel yetkilisi Muhammed Ali, Jumeirah Zabeel Saray'da en lüks odasında bile 4 gün boyunca 4 kişinin ödeyebileceği fiyatın maksimum 4 bin dolar olacağını söyledi.
Zaman gazetesine konuşan otel yetkilisi; Zekeriya Öz ve kendi otelleri hakkında çıkan haberlerden haberdar olmadıklarını, otelleri hakkında çıkan manipülasyon ve yalan haberler için de dava açabileceklerini belirtti.
FATURAYI PAYLAŞMAMIŞLAR
Kişilerin şahsi bilgileri konusunda açıklama yapamayacaklarını belirten otel yetkilisi Muhammed Ali, 4 kişinin 4 gün boyunca ödeyebileceği rakamın 37 bin dolar olmasının mümkün olmadığını ifade etti.
SAVCI ÖZ DE 4 BİN 250 DOLAR ÖDEDİM DEMİŞTİ
Savcı Öz, dün Dubai'deki faturanın 4 bin 250 dolar olduğunu ve hepsini kendisinin ödediğini aktarmıştı. Dubai seyahatine geçen yıl 17-20 Ekim günlerinde ailesiyle birlikte gittiği, uçak biletlerinin ve otel masraflarının kendisi tarafından karşılandığı ve bunun toplamda 4 bin 250 dolar olduğunu kaydetmişti.
  
SABAH İDDİA ETMİŞ, AĞAOĞLU 'AĞIRLADIK' DEMİŞTİ
Sabah gazetesinde yer alan haberde Savcı Öz'ün bir inşaat şirketinin parasıyla, Dubai'de tatil yaptığı ileri sürülmüştü. Yanındaki 8 kişiyle birlikte Dubai'ye giden Savcı Zekeriya Öz'ün bir haftalık tatilinin bedeli olan 77 bin liranın da inşaat şirketi tarafından ödendiği iddia edilmişti. İşadamı Ali Ağaoğlu da herhangi bir rakam vermese de yaptığı yazılı açıklamayla Zekeriya Öz'ü kendilerinin karşıladığını iddia etmişti.


Kaynak: ORTADOĞU GAZETESİ http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?haber=zekeriya-oz-39un-kaldigi-o-otelden-aciklama&id=32592


Bu haber 687 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  10,418 µs