En Sıcak Konular

ÜNAL AYSAN'IN TRANSFER FİYASKOSU

23 Haziran 2011 18:04 tsi
ÜNAL AYSAN'IN TRANSFER FİYASKOSU Galatasaray başkanı olduktan sonra camiada sevinç çığlıkları atılan ve ilk verdiği demeçlerde muhteşem bir takım vaadeden başkan Ünal Aysal sınıfta kaldı.

AYSAL BECEREMEDİ

Büyük vaadlerle camiayı umutlandıran Galatasaray başkanının, son girişimleri de fiyasko ile sonuçlandı. Forlan’dan sonra Reyes transferinin de yatması sarı kırmızılıların moralini bozdu.

Galatasaray başkanı olduktan sonra camiada sevinç çığlıkları atılan ve ilk verdiği demeçlerde muhteşem bir takım vaadeden başkan Ünal Aysal sınıfta kaldı. Yeniden yapılanmaya çalışan Galatasaray’da taşlar bir türlü yerine oturmadı. Aysal’ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla gelen bahar havası kısa sürdü. Geçen sezonun flaş ismi Selçuk İnan ve Elmander transferleri ile camiada umutları yeşerten Üna Aysal ve ekibi daha sonra bitti gözüyle bakılan Klose, Muslera, Reyes ve Forlan transferlerinde sınıfta kaldı. Özellikle Reyes ve Forlan transferleri için “taraftarlara söz verdim, mutlaka bitecek”  dediği transferlerde yaşanan fiyasko Galatasaray’da ortalığı karıştırdı. Son gelişen olaylardan sonra Fatih terim ile toplantı yapan başkan Ünal Aysal ve 2.başkan Ali Dürüst, hocalarının bozulan moralini düzeltemeye çalışıyor. Terim toplantıda şikayetlerini dile getirirken, özellikle futbol şubesinin işini doğru yapmadığını belirttiği öğrenildi. Başkan, transfer işlerinin yolunda gitmememesiyle sinirli görünen başarılı çalıştırıcıyı zor ikna etti. Özellikle geçen hafta özel uçakla İspanya’ya giden ve dönüşünde üç futbolununu artık Galataaraylı olduğunu açıklayan Aysal’ın bunlardan sadece 33’lük Ujfalusi’yi bitirmesi, İmparator’un moralini bozdu. Özellikle Reyes’i çok isteyen Terim’in bu transferin yatmasıyla canının çok sıkıldığı belirtildi.
 
Yönetimin bitiremediği transferler
REYES: Cuma günü İstanbul’da olacağı açıklanan İspanyol futbolcu için, Atletico Madrid yöretimi, futbolcularının takımda kalacağını açıkladı.
FORLAN: Aysal’ın taraftlara söz verdim mutlaka gelecek dediği Forlan, Türkiye’ye gelmeyeceğini söyledi.
KLOSE: Çarşamba günü yöneticiler “Klose bizde Cuma günü İstanbul’a gelecek” dedi. Ancak Lazio’ya imza attı.
CISSE: G.Saray onu alternatifte tutmaya çalışıyordu. Ancak o da Lazio’ya imza atmak için gün sayıyor.
ERSAN: Fatih Terim’in çok istediği genç futbolcu için Pazartesi G.Saray’a imza atacak denirken Beşiktaş, Ersan’ı Aslan’ın midesinden aldı.
MUSLERA: Her konuda anlaşma yapıldı, bir hafta içinde gelecek denen Uruguaylı kaleci, aradan 1 ay geçmesine rağmen hala gelmedi.(Haber: Ruhi Kanal - Yeniçağ)

 

Kaynak:

 Bu haber 1,252 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,919 µs