En Sıcak Konular

ÖZGENER BIRAKIYORUM DEYİNCE KIYMETE BİNDİ

8 Haziran 2011 13:32 tsi
ÖZGENER BIRAKIYORUM DEYİNCE KIYMETE BİNDİ Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Özgener’i bir çok siyasi, futbol adamı ve medya mensubu kararından vazgeçirmeye çalıştı.

Kulüpler ayağa kalktı

Özgener’i bir çok siyasi, futbol adamı ve medya mensubu kararından vazgeçirmeye çalıştı.

Anadolu kulüplerinin başkanlarından İbrahim Kızıl, Halil Ünal ve Mecnun Otyakmaz, Özgener’i makamında ziyaret ederek “Senden sonrası kaos olur” dediler

TÜRK futbolunun şu an en büyük gündem maddesi Mahmut Özgener.. Rahmetli Hasan Doğan’ın vefatinin ardından 2008 yılında bayrağı teslim alan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Özgener’in görevini bırakma kararının ardından 4 büyük kulübün başkanları, Özgener’in bu karardan dönmesini talep etmişlerdi..

SİYASİLER DE ARADI

DÜN ise işin içine ‘Anadolu’ da girdi.. G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Eskişehir Başkanı Halil Ünal ve Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, dün sabah saatlerinde Mahmut Özgener’i TFF binasındaki makamında ziyaret etti.. Özgener’e, “Senden sonrası kaos olur. Bırakmamalısın başkan.. kalman için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diyen 3 başkan, aldıkları “Benim kararım kesin, bırakıyorum. Kusura bakmayın” cevapları sonrası adeta dağıldılar.

BU arada Mahmut Özgener’in bırakma kararının ardından bir çok siyasi, futbol adamı ve medya mensubu başkanı arayarak kararından vazgeçmesi yönünde fikir verdi.

Ve Özgener konuşuyor

TÜRKİYE Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, aldığı kararın doğrultusunda merak edilenlerle ilgili bir basın toplantısı gerçekleştirecek. 14 Haziran Salı günü Mövenpick Otel’de düzenlenecek toplantı saat 15.00’de başlayacak. Toplantıya Başkan Özgener’in yanı sıra Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ve Servet Yardımcı da katılacak.

Hocalar hayat kurtaracak

VE artık teknik direktörlerimiz hayat kurtaracak! Yeni düzenlemeye göre Türkiye liglerinde görev alan tüm hocalar ilk yardım kursu alacaklar. İlk yardım kursuna gidip sertifika almayan teknik direktörler ise önümüzdeki sezon sahaya giremeyecekler.

SÜPER Lig’de yer alan ve aralarında Fatih Terim, Aykut Kocaman, ve Tayfur Havutçu gibi ünlü isimlerin de yer aldığı tüm hocalar önümüzdeki günlerde açılacak olan ilk yardım kurslarına katılmak zorunda..

 

Kaynak. GAZETEVATAN {http://haber.gazetevatan.com/kulupler-ayaga-kalkti/382201/5/Spor}

 Bu haber 834 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,144 µs