En Sıcak Konular

OĞUL ERBAKAN BABASI GİBİ KONUŞTU

6 Haziran 2011 22:26 tsi
OĞUL ERBAKAN BABASI GİBİ KONUŞTU Erbakan Hoca’nın oğlu, seçmeni ikaz etti: BOP’çuya, işbirlikçilere faizciye oy veren Sırat’ı geçemez.

BOP’la Sırat’ta kalırsın

Erbakan Hoca’nın oğlu, seçmeni ikaz etti: BOP’çuya, işbirlikçilere faizciye oy veren Sırat’ı geçemez.

Cehennem uyarısı
SP’nin barajı geçemeyeceğini ileri sürenlere sert çıkan Fatih Erbakan, Gaziantep’te patladı: Barajı boş ver! Bu işbirlikçilere, bu faizcilere, IMF’nin ve Büyük Ortadoğu Projesi’nin destekçilerine oy verirsen sen de Sırat Köprüsü’nü geçemezsin.

SP ve ötekiler var
Erbakan, şöyle devam etti: Bu seçime sadece 2 parti giriyor, Milli Görüşçü SP ve diğerleri. 90 yıl önce dedelerimizin gösterdiği eşsiz mücadele gibi mücadele ediyoruz. Şehit kanıyla alınan vatan toprağının parayla satılması günahına ortak olmayın!

Oğul Erbakan’dan cehennem uyarısı
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, “İMF ve BOP’un destekçilerine,
işbirlikçilere, faizcilere oy verenler Sırat Köprüsü’nü geçemez” dedi.

Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi ve eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, “Saadet Partisi barajı geçebilecek mi?” diyenlere Sırat Köprüsü’nü hatırlatarak uyarıda bulundu:  “Bu işbirlikçilere, bu faizcilere, IMF’nin ve Büyük Orta Doğu Projesi’nin (BOP) destekçilerine oy verirsen sen de Sırat Köprüsü’nü geçemezsin” dedi. Partisinin Gaziantep’te Demokrasi Meydanı’nda düzenlediği ’Bereket’mitinginde yaklaşık 2 bin partiliye seslenen Erbakan, şunları söyledi: “12 Haziran’a bir kuruş Hazine yardımı almadan, arkasında holding olmadan, bütün medya kuruluşları bize ambargo koyduğu halde, partimiz bölünmeye çalışıldığı halde, 3 ay önce hareketimizin lideri vefat etmesine rağmen Büyük Orta Doğu Projesi’ne karşı milli görüşçüler olarak 90 yıl önce dedelerimizin gösterdiği eşsiz mücadele gibi mücadele ediyoruz.”

Mücadelemizde kararlıyız
40 senede türlü engellemelerle karşılaştıklarını savunan Erbakan, şöyle konuştu: “Bu mücadelemize devam ederken 4 partimizi kapattılar; ama kalplerimizi kapatamadılar. 4 değil, 14 tane de partimizi kapatsalar 15’incisini kurup mücadelemize devam edeceğiz. Kimse engelleyemeyecek. 12 Haziran seçimlerine 18 parti değil, aslında sadece 2 parti giriyor. Biri Saadet ve bir de diğerleridir. Diğerleri farklı görünse de aslında 17’si de temelde birbirinin aynısıdır. Bu gerçek 40-50 senedir yaşanarak laboratuar deneyi gibi milletimizce denenerek ispatlanmış bir gerçektir.”
Milli Görüş iktidarında en çılgın projelerin 40 milyon fakir, aç ve işsiz insan için olacağını kaydeden Erbakan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “İnşallah Allah bize o günleri gösterecek. 9 yılda görülmemiş bir güçle iktidardalar. Millete yaptıkları bütün hizmetlerin toplamı 40 milyar dolar civarında. 9 yılda 400 milyar dolar borç aldılar, 300 milyar dolarını faize verdiler. Bu parayla bu anlattıkları çılgın projelerden 30-40 tane yapılıyor. Aklınıza ne geliyorsa sattılar. Bütün bu satışlardan yaklaşık 40 milyar dolar elde etmişler. Varımızı yoğumuzu sattılar. Elde ettikleri parayla bir senelik faizlerini ancak ödüyorlar. Babam, ’Bunlar evin halısını satıp kumar borcunu ödemeye çalışan hayırsız evlatlara benziyor. Varımızı, yoğumuzu satıp faiz ödüyorlar. Bunlardan millete hayır gelmez’diyordu. Neredeyse Bakanlar ve Başbakan ceketini, ayakkabısını, saatini satacak. Başka satacak bir şey kalmadı. Her zaman bizim yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Bunların sattıkları satacaklarının teminatı oldu.”

Günaha ortak olmayın
Fatih Erbakan, şöyle devam etti: “Şehit kanıyla alınan vatan topraklarının parayla satılması günahına ortak olmayacaksın. Bu işbirlikçilerin Büyük Orta Doğu Projesi’nin destek veren partilere oy veremezsiniz. Dedelerinizin, atalarınızın kemiklerini sızlatamazsınız. Bu günahlara girmeyeceksiniz. Önce kendinizi kurtaracaksınız. ’Saadet Partisi barajı geçebilecek mi?’diyor ama sen Sırat Köprüsü’nü nasıl geçeceksin? Bu işbirlikçilere, bu faizcilere, IMF ve Büyük Orta doğu Projesi’nin destekçilerine oy verirsen sen de Sırat’ı geçemezsin.”

 

Kaynak:

 Bu haber 1,157 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,940 µs