En Sıcak Konular

DİYARBAKIR CADDELERİNDE MHP PANKARTLARI

5 Haziran 2011 12:11 tsi
DİYARBAKIR CADDELERİNDE MHP PANKARTLARI DİYARBAKIR'da 6 Haziran'daki MHP mitingine halkın katılımını sağlamak için caddelere Devlet Bahçeli'nin fotoğraflarının yer aldığı pankartlar ve üç hilalli bayraklar asıldı.

Diyarbakır'da MHP pankartları! 

DİYARBAKIR'da 6 Haziran'daki MHP mitingine halkın katılımını sağlamak için caddelere Devlet Bahçeli'nin fotoğraflarının yer aldığı pankartlar ve üç hilalli bayraklar asıldı.

MHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Teyar Karakoç, mitinge halkı davet etmek için bazı ilçe ve köylere ziyaret yaptıklarını söyledi. Partisinin Kürt sorunu konusunda tutarlı politika izlediğini belirten Karakoç, pazartesi günü yapacakları mitingte herhangi bir olay olacağını sanmadılarını söyledi. Mehmet Teyar Karakoç, şöyle dedi:

"Bizler Türkiye Cumhuriyeti'nin asli unsunları olarak bir bütün içinde yaşamak istiyoruz. Yapacağımız mitingte herhangi bir provokasyon, tehlike olmayacağını gönül rahatlığıyla söyliyebilirim. BDP ve vatandaş cephesinde herhangi bir tepki geleceğini tahmin etmiyorum. Herkes gönül rahatlığıyla mitinge gelebilir, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'yi kucaklayıp, dinliyebilir."

Mehmet Teyar Karakoç, MHP lideri Bahçeli'nin şimdiye kadar söylediklerini Diyarbakır mitinginde de söyleyeceğini belirterek, "Bölgedeki feodal zihniyetten bizi kurtaran Cumhuriyetten bugünlerde bir Kürt sorunuyla bizi tekrar eski Osmanlı dönemine döndürmek isteyenler var. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Diyarbakır'da buna 'dur' demek için söylemlerini aleni bir şekilde ortaya koyacak. Bu miting bizim için bir milattır" diye konuştu.

MHP BAYRAKLARI ASILDI...

Devlet Bahçeli'nin mitingi nedeniyle caddelere MHP bayrakları ile üzerinde Devlet Bahçeli'nin fotoğraflarının bulunduğu 'MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, bin yıllık kardeşliği yaşamak ve yaşatmak için Diyarbakır'da' yazılı dev pankartlar asıldı.

 

Kaynak: ORTADOĞU GAZETESİ {http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?haber=diyarbakir-39da-mhp-pankartlari&id=20326}Bu haber 860 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,981 µs