En Sıcak Konular

NATO KATLİAMA DEVAM EDİYOR

27 Mart 2011 11:24 tsi
NATO KATLİAMA DEVAM EDİYOR Komünist ülkelere karşı bir Batı ittifakı olarak 1949'da kurulan NATO, 1991'de Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla yeni bir yapılanmaya giderek kendisine İslam dünyasını yeni tehdit olarak belirledi.

NATO katliama devam ediyor

Sovyetler Birliği'nin dağılmasından bu yana İslam coğrafyasında korkunç katliamlar ve işgallere öncülük eden NATO, Batı çıkarlarını ahlaki hiçbir standart gözetmeden korumak ve kollamaktan sorumlu örgüt olmaktan bişka heç bir anlam taşımıyor

Komünist ülkelere karşı bir Batı ittifakı olarak 1949'da kurulan NATO, 1991'de Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla yeni bir yapılanmaya giderek kendisine İslam dünyasını yeni tehdit olarak belirledi. 1991'den bu yana İslam coğrafyasında korkunç katliamlar ve işgallere öncülük eden NATO, Batı çıkarlarını ahlaki hiçbir standart gözetmeden korumak ve kollamaktan sorumlu.

Ahlaksız açıklama
Bugün ise ekonomik üstünlüğünü kaybeden Batı dünyası askeri üstünlüğünü devam ettirmek için NATO'yu daha da vahşi bir canavara dönüştürerek varlığını devam ettiriyor. Türkiye'nin de üyesi olduğu NATO, özellikle Afganistan'da her gün onlarca sivili bombalıyor. Her sivil katliamından sonra "Bombalamayla ilgili soruşturma başlatıldı" şeklindeki klasik açıklamalar yapılıyor ancak şimdiye kadar kasıtlı olarak sivilleri bombalayan hiçbir NATO askeri yargılanmadı.

NATO son olarak Afganistan'da sivil bir aracı bombalayarak içindekileri katletti.

Masum İnsanlar katledildi
NATO işgal güçlerinin Afganistan'ın güneyinde gerillaları taşıdığı gerekçesiyle iki araca hava saldırısı düzenlediği ve saldırıda katledilen kişilerin sivil oldukları bildirildi. NATO'dan yapılan açıklamada, dün Helmand'a bağlı Nav Zad yöresinde, araçlarda Taliban lideri ve yardımcılarının bulunduğu yönündeki istihbarat üzerine düzenlenen hava saldırısında sivillerin öldüğü belirtildi. Açıklamada her zaman olduğu gibi, katliamın soruşturulduğu ifade edilirken, ölen sivillerin sayısı konusunda bilgi verilmedi.

Kaynak: MİLLİ GAZETE {http://www.milligazete.com.tr/haber/nato-katliama-devam-ediyor-195251.htm}Bu haber 820 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,255 µs