En Sıcak Konular

BAYKAL: ''ÇİFT TARAFLI KOMPLOYU ÖNLEDİM''

10 Mart 2011 10:52 tsi
BAYKAL: ''ÇİFT TARAFLI KOMPLOYU ÖNLEDİM'' ODATV muhabiri İklim Bayraktar'ın iddialarını yalanlayan eski CHP lideri Deniz Baykal, "Beni tuzağa düşürüp CHP ve liderini zora sokacaktı. Bu komployı önledim" dedi.

'Çift taraflı komployu önledim'

ODATV muhabiri İklim Bayraktar'ın iddialarını yalanlayan eski CHP lideri Deniz Baykal, "Beni tuzağa düşürüp CHP ve liderini zora sokacaktı. Bu komployı önledim" dedi. Baykal, "Çok karışık, arkasında kimler var bilmiyoruz. 15 dakikada benimle ilişki oluşturmaya çalıştığını gördüm, uzak durdum. Sonrasında ben arkadaşlarıma 'Bizim üzerimize saldılar çocuklar'dedim. Yılmaz Ateş bunun tanığıdır" açıklaması yaptı.

Star Anahaber'e çıkarak Odatv muhabiri İklim Bayraktar'ın iddialarını yalanlayan eski CHP lideri Deniz Baykal olayı şöyle anlattı:

"Çok karışık, arkasında kimler var bilmiyoruz. 15 dakikada benimle ilişki oluşturmaya çalıştığını gördüm, uzak durdum. Sonrasında ben arkadaşlarıma 'Bizim üzerimize saldılar çocuklar'dedim. Yılmaz Ateş bunun tanığıdır.

'EŞİM DE BİLİYOR'

Evde Olcay'a da anlattım. O da biliyor. " Bak böyle bir şey var " dedim. Kimin üzerimize saldığını bilemem. Bir yandan bu komployu kurarken bir yandan Kemal'i (Kılıçdaroğlu) bulaştırmaya çalışıyor.

'ASIL HEDEF KILIÇDAROĞLU VE CHP'

Tut ki bu skandal olsa, ne olacaktı. Diyeceklerdi ki bunu Kılıçdaroğlu yaptırdı. Ve birinci kaset olayı da Kemal Bey'e ihale edilecekti. CHP'ye de bir komplo vardı işin içinde. Ben bu büyük komployu bozdum."

Yakın çevresinden alınan bilgilere göre Baykal kurmaylarına şunları söyledi: "Görüşmeden sonra da telefonla aradı. Çok laubali bir üslubu vardı, canımlı cicimli konuşmaya başlayınca çok rahatsız oldum. 'Hani bize gelecektiniz' gibi laflar etti. Böyle bir şeyin söz konusu bile olmadığını belirttim. Israrla aramaya devam etti."

 

Kaynak: ORTADOĞU GAZETESİ {http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?id=19267}


 Bu haber 716 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,016 µs