En Sıcak Konular

DP’Lİ KADINLAR 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYOR

5 Mart 2011 13:28 tsi
DP’Lİ KADINLAR 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYOR DP Kadın Kolları Genel Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebeti ile DP Genel Merkezinde 6 Mart 2011 Pazar Günü saat 11:00 ‘ den itibaren kadınlar ile buluşuyor.

DP Kadın Kolları Genel Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebeti ile DP Genel Merkezinde 6 Mart 2011 Pazar Günü saat 11:00 ‘ den itibaren  kadınlar ile buluşuyor.

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek ve Genel Başkan Yardımcılarının katılacak olduğu etkinlikte kadınların sorunları ele alınacak.

Anıtkabir’e Ata’nın huzuruna çıkacak olan kadınların kutlama etkinliği sonrasında İkindi namazını müteakip Ankara Hacı Bayram-i Veli camiinde mevlidi şerif okutulacak.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önder Atatürk ve Silah arkadaşları, Celal Bayar ve Demokrasi şehitleri Rahmetli Adnan Menderes,Fatin Rüştü Zorlu,Hasan Polatkan,Rahmetli Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve Kurtuluş savaşı şehitleri,Terör şehitleri ve Çanakkale şehitleri hatırasına okutulacak Mevlidi Şerif ile program son bulacak .

Konu ile ilgili yazılı açıklamada bulunan DP Kadın Kolları Genel Başkanı Av.Ayşegül Dalkır Kahveci “ Kadınlarımızın sıkıntılarını birebir ağızlarından dinleyerek gerekli politikaların altyapısını oluşturacağız.Ayrıca şehitlerimiz için bilindiği üzere Çanakkale savaşlarının yaşandığı yıldönümü olan ayın içerisindeyiz.Onları da unutmamamız gerekiyor.Hiç kuşkusuz Türkiye ‘de demokrasi mücadelesi adına şehit Başbakanımız ve çalışma arkadaşlarını , bugün bu cennet topraklarında yaşamamızı sağlayan Ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını da bu vesile ile anacağız.Ayrım gözetmeksizin tüm  Türkiye ‘yi Pazar günü Genel Merkezimizde sayın Genel Başkanımızın da  katılarak  konuşacağı  Dünya kadınlar günü kutlaması etkinliğine bekliyoruz” dedi..

 

Kaynak: Demokrat Haberler AjansıBu haber 862 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,667 µs