En Sıcak Konular

GALATASARAY' DA "ÜSTÜNEL" DEPREMİ!

27 Temmuz 2010 20:12 tsi
GALATASARAY' DA Galatasaray'da Haldun Üstünel dönemi sona erdi. Sarı kırmızılı taraftarların 'transfer sihirbazı' lakabı taktığı genç yönetici futbol şube sorumluluğundan sonra yönetim kurulu üyeliğinden de istifa etti.

Kadir ÇETİNÇALI/İSTANBUL, (DHA)

Galatasaray'da Haldun Üstünel, Futbol Şubesi ve Futbol A.Ş'deki görevinin ardından, bugün yönetim kurulu üyeliğinden de istifa etti.

Sarı kırmızılı kulüpte geçtiğimiz günlerde Futbol A.Ş'deki yeni yapılanma sürecinden ve yeni görev tanımından rahatsız olan, ayrıca Adnan Sezgin'in Spotif Direktörlüğe getirilmesine karşı olduğu için Futbol Şubesi ve Futbol A.Ş'deki görevinden istifa eden Haldun Üstünel, yönetim kurulundaki görevinden de istifa etti.

Sarı-kırmızılı kulübün bugün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına katılan Haldun Üstünel, başkan Adnan Polat ve diğer yönetim kurulu üyeleriyle vedalaşırken, Galatasaray’daki tüm görevlerini bırakmış oldu.

Futbol şubesindeki görevini bırakmasının ardından çok yakın olduğu başkan Adnan Polat'la da bu konuda uzlaşma sağlayamadığı, Polat'ın Üstünel'e istifasının uygun olduğunu ilettiği öğrenildi.

YÖNETİCİLERLE VEDALAŞTI, ŞÖYLE KONUŞTU...

Galatasaray Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Haldun Üstünel, yönetim kurulu toplantısına girip, istifasını sundu ve diğer yöneticilerle vedalaştı.

Yönetim Kurulu toplantısında 10 dakika kalan Üstünel, DHA'ya şu açıklamayı yaptı:

"Son bir aydır tüm kamuoyu tarafından takip edilen gelişmelerin ardından, sayın başkan Adnan Polat ile bir değerlendirme toplantısı yaptık. Toplantı sonucunda sayın başkan Galatasaray'ın çıkarları gereği istifamın uygun olacağını düşündü. Galatasaray'ın çıkarları benim için her şeyden önce geldiği için biraz önce yönetim kurulu üyeliğimden ayrılıp, istifamı sundum. Ardından yönetim kurulu arkadaşlarımla vedalaştım. Kalan görev sürelerince yönetim kurulu arkadaşlarıma, sporcularımıza, profesyonellerimize ve bizzat hizmet eden personele başarılar dilerim."

MilliyetBu haber 676 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,302 µs