En Sıcak Konular

DÜNYACA ÜNLÜ “DEMİR ADAM” GAVIN AQUILINA TÜRKİYE'DE

29 Ekim 2009 12:49 tsi
DÜNYACA ÜNLÜ “DEMİR ADAM” GAVIN AQUILINA TÜRKİYE'DE Fitness sektöründe Kulüp Sahibi, Yönetici, Personal Trainer ve Fitness Antrenörü olarak yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip Gavin Aquilina İstanbul'a geldi.

ANTRENÖRLERİN ANTRENÖRÜ DÜNYACA ÜNLÜ “DEMİR ADAM”

GAVIN AQUILINA TÜRKİYE’YE GELDİ…

Fitness sektöründe Kulüp Sahibi, Yönetici, Personal Trainer ve Fitness Antrenörü olarak yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip Gavin Aquilina 26-28 Ekim tarihleri arasında EKS Dış Ticaret LTD. ŞTİ. sponsorluğunda Elite World Hotel İstanbul’a geldi. Power Lifting, Rugby, Doğal Vücut Geliştirme ve Triatlon gibi branşlarda defalarca önemli başarılar elde etmesinden ötürü ‘Demir Adam’ ünvanı alan Gavin Aquilina, dünyada son yılların en popüler fitness akımı olan birebir fitness eğitimi/ Personal Training hakkında bilgi ve deneyimlerini Türkiye’nin önde gelen fitness eğitmenleri ile paylaştı. 

Antrenörlerin ders verdikleri kişi ile yakından ilgilendikleri ve kişiye özel spesifik çalışmaların uygulandığı kapsamlı bir konu olan “personal training” konusunda, fitness eğitmenlerine özel eğitim verecek olan Gavin Aquilina, 28 Ekim tarihinde düzenlenen EKS Dış Ticaret LTD.ŞTİ’nin Life Fitness Academy organizasyonunda antrenörler ile buluştu.

Son 8 yıldır Life Fitness Academy International Master Trainer olarak Türkiye dahil toplam 40 ülkede eğitim veren Aquilina, eğitimlerinde hareketleri zorluk dereceleri ne olursa olsun uyguluyor ve katılımcıların konuyu her anlamda algılayıp uygulayabilir hale gelmelerini kolaylaştırıyor. 

‘Spor eğitmenlerinin eğitmeni’ diyebileceğimiz ‘Demir Adam’; Life Fitness Academy kapsamında verdiği eğitimde; bitmeyen enerjisi ve sempatik tavırlarıyla birleştirdiği bilgisini Türkiye’nin dört bir yanından gelen yaklaşık 200 fitness eğitmenine aktararak, onların fitness bilgi ve tecrübelerini artırdı.

 

 

*Gavin Aquilina, Power Lifting, Rugby, Doğal Vücut Geliştirme ve Triatlon gibi branşlarda defalarca önemli başarılar elde etmesinden ötürü ‘Demir Adam’ ünvanıyla anılmaktadır.

Turuncu İletişim -Tuğçe OralBu haber 1,484 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,076 µs