En Sıcak Konular

DENİZLİ'NİN KREDİSİ TÜKENDİ

13 Eylül 2009 12:50 tsi
DENİZLİ'NİN KREDİSİ TÜKENDİ G.SARAY yenilgisi, sezon başından beri teknik direktör Mustafa Denizli’ye duyulan güvensizliği tepe noktasına çıkardı..

Denizli’nin suyu ısındı! 
 
Beşiktaş yönetimi faturayı hocaya çıkardı, B planı arayışı başladı:

“Kadroyu görünce başımıza geleceği anladık. En iyi adamlar yedek. Hazır olmayanlar sahada. Gol atacak kimse yok” diyen yöneticiler hoca bakıyor.

G.SARAY yenilgisi, sezon başından beri teknik direktör Mustafa Denizli’ye duyulan güvensizliği tepe noktasına çıkardı.. Yöneticiler, 3-0’lık ağır yenilginin 2 sebebinin Denizli ve hakem olduğunu belirtirken, “Ama doğru dürüst futbol oynamadığımız için Leo Franco’ya gösterilmesi gereken kırmızı kartı gündeme bile getiremiyoruz.. Çünkü kazanmayı hakedecek bir oyun sergilemedik” görüşünde birleştiler..

‘HOCA NE YAPIYOR?’

ASBAŞKAN Ertunç Soğancıoğlu, VATAN’a yaptığı açıklamada “Daha kadroları gördüğümüzde şoke olduk.. Çünkü başımıza ne geleceği belliydi.. Oyuncuları savunma-orta saha-hücum olarak yerleştirmeyi çalıştık, beceremedik.. O kadar karışık bir 11’di.. Ayrıca anlamadığım bir şey vardı.. Cumartesi günü başkanla Ümraniye’ye gittik.. Kondisyoner Stefano bize bazı futbolcular için ’İdmana çıkmıyorlar.. Oynamaları imkansız’ dedi.. Ertesi gün onlar 90 dakika sahada kalınca ’Herhalde bizimle dalga geçiyorlar’ dedim.. Nobre niye yok? Kiminle gol atacaksın? Tello yorgun diye 18’e alınmadı.. Halbuki oynasa bize katkısı olurdu” ifadelerini kullandı..

BAŞKA yöneticiler ise eleştiri dozunu yüksek tuttu: “Hocanın ne yaptığını anlamak imkansız.. Nihat’ı ufak ufak takıma adapte etse bu hallere düşmezdi.. Şimdi kredisi tükendi, katkısı da yok denecek kadar az.. Hakan 4 maçtır 1 gol yedi.. Rüştü henüz hazır değilken niye kaleye geçer? Geçerse de böyle goller yer işte.. Takımda kimin nerde oynadığı belli değil.. Sistem bir türlü oturmadı.. Rijkaard 5 haftada G.Saray’a şablonunu yerleştirdi.. Biz şampiyon kadroyu bozup içinden çıkılmaz hale getirdik..”

YÖNETİCİ Şeref Yalçın, Denizli’ye destek olan tek isimdi:

“HOCA 10 puan geriden gelip bizi şampiyon yaptı.. 5. haftada 9 puanlık fark beni korkutmuyor.. Bazı sorunlar var.. Ama bunları çözecek tek kişi Denizli..”

BU arada güvenilir kaynaklardan sızan bilgiye göre, yönetim Denizli’nin ayrılması halinde B planı arayışlarına girdi ve boştaki yabancı hocaların listesini çıkarmaya başladı.(ERDAL CÖMERT / VATAN )

Kaynak: Vatan Gazetesi,http://w9.gazetevatan.com/Denizlinin_suyu_isindi/259028/5/Spor

 Bu haber 280 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,391 µs