En Sıcak Konular

BAŞHESAP UZMANININ ÖLÜMÜYLE İLGİLİ 3 KİŞİ GÖZALTINDA

3 Ağustos 2008 19:32 tsi
BAŞHESAP UZMANININ ÖLÜMÜYLE İLGİLİ 3 KİŞİ GÖZALTINDA Maliye Bakanlığı Başhesap Uzmanı Erdoğan Topalhocaoğlu'nun (58), Cankurtaran İstasyonu'nda trenden perona düşerek ölmesiyle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

İSTANBUL - Maliye Bakanlığı Başhesap Uzmanı Erdoğan Topalhocaoğlu'nun (58), Cankurtaran İstasyonu'nda trenden perona düşerek ölmesiyle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
     30 Temmuz 2008 tarihinde Halkalı-Sirkeci seferini yapan banliyö treninde bulunan Topalhocaoğlu'nun, Cankurtaran İstasyonu'nda trenden perona düşmesiyle ilgili olarak, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince araştırma başlatıldı.
     Topalhocaoğlu'nun cep telefonunun gasp edildiğini belirleyen Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, çeşitli semtlerdeki tezgahlarda cep telefonu satan kişiler üzerinde çalışma yaptı.
     Topaloğlu'na ait olduğu tespit edilen cep telefonunun Şirinevler'deki bir tezgahta olduğunu belirleyen polis, tezgahtar İ.S'yi gözaltına aldı. İ.S'nin polisteki ifadesinde, cep telefonunu yine tezgahtarlık yapan kardeşi İ.S'den aldığını söylemesi üzerine, bu kişinin Edirne'nin Keşan ilçesinde olduğu belirlendi.
     Keşan'dan gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen İ.S, polise verdiği ifadede, söz konusu cep telefonunu Osman T'den 100 YTL karşılığında satın aldığını söyledi. Şirinevler'de gözaltına alınan Osman T. (24) de Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.
     Osman T'nin polisteki ifadesinde, ''Trenin Cankurtaran İstasyonu'nda durması üzerine Topalhocaoğlu'nun elindeki cep telefonunu alarak kaçtığını ve kendisine direnen ve peşinden gelen Topalhocaoğlu'nun, daha sonra dengesini kaybederek perona düştüğünü'' söylediği öğrenildi.

Bu haber 454 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,344 µs