En Sıcak Konular

KALECİ RÜŞTÜ:CAMİAMIZ ŞAMPİYONLUK BEKLİYOR

21 Temmuz 2008 12:55 tsi
KALECİ RÜŞTÜ:CAMİAMIZ ŞAMPİYONLUK BEKLİYOR Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber, yeni sezonun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

İSTANBUL - Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber, yeni sezonun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.
     BJK TV'ye yaptığı açıklamada, Beşiktaş camiasının şampiyonluk beklentisinden söz açarak, "Bu sezon bu açıdan çok önemli. Geçen sene yaşadığımız bazı şanssızlıklardan dolayı elimizdeki şampiyonluğu kaybettik" dedi.
     Rüştü, yeni transferlere biraz zaman tanımak gerektiği vurgulamasıyla,"Bu sezon deneyimli ve genç futbolculardan oluşan bir sentez var. Bence bu önemli bir avantaj. Hedeflerimiz doğrultusunda tüm gücümüzle çalışacağız. Şunun bilincindeyiz ki, camiamız bizden başarı ve başarılar bekliyor. Biz de bunun için ne gerekiyorsa yapmak için elimizden gelen mücadeleyi, arzuyu sahaya yansıtacağız" diye konuştu.
     Rüştü Reçber, kaptanlığın önemine işaret ederek, "Takımımızda üzücü bir olay yaşadık. Şimdi yeni iki kaptanımız var. Bana düşen onlara destek vermek, onları korumak. Hem saha içinde, hem saha dışında yeni kaptanlarımıza destek vermeliyiz. Zaten camiamızdan da yeni kaptanlarımıza sahip çıkmalarını buradan özellikle rica ediyorum" dedi,
     Euro 2008 ve milli takımın başarısına da değinen ve şampiyonadaki performansıyla ilgili yapılan eleştirileri takip etmediğini dile getiren Rüştü, milli takımda "son nokta" dediği kaleciliğe devam edebileceğinin sinyalini verdi.
     Rüştü, sözlerini, "Kendi açımdan da iyi bir final yaptığımı düşünüyorum. Şimdi sadece Beşiktaş'a faydalı olmayı düşünüyorum. Milli takımla ilgili olarak ise bana göre noktayı koydum ama bu konuda fikri alınacak insanlarla şu ana kadar görüşmemiz olmadı. Her şey olabilir. Buralardan gelecek fikirlere göre her şey olabilir" diye tamamladı.


Bu haber 489 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,600 µs