En Sıcak Konular

Hüseyin Uçkun

Sevgi Köşesi
Hüseyin Uçkun
4 Nisan 2017

ÜLKEMİZ BÜYÜK TEHDİT ALTINDA !!! 

            Özellikle son zamanlarda ülkemize içerden ve dışarıdan saldırılar yapılmakta. Bundan 2-3 sene öncesine kadar kabul edilmeyen bu gerçek, artık her görüşten insan tarafından kabul ediyor. Avrupa Birliğinin hükümet mensuplarına karşı saldırgan tutumu için hiçbir sebepleri yoktu halbuki. Hollanda veya İsviçre gibi ülkelerle neredeyse hiçbir siyasi yakınlığımız olmamasına rağmen bir anda tavır almaları normal değildi. Sanki bir yerden emir almış gibi aynı anda tavır almaya başlanıldı Türkiye’ye. Buna diğer ülkeler de katılmaya başladı. Bunun yanında içimizde yıllarca yaşayıp ve 15 Temmuz darbe girişimi ile ortaya çıkan Fethullah Gülen münafık takımı da var. Ayrıca pkk’sı, ypg’si, İşid’i daha bir hırsla saldırmaya devam etmekte. Hükümetin içinde Sn Cumhurbaşkanımızla yıllarca beraber olup ta daha sonra birden düşman olan da birçok siyasi çıktı. Komplolar ve suikast girişimlerinin de bir kısmı biliniyor bir kısmı ise buz dağı gibi denizin altında çıkacağı günü bekliyor. Hükümetimize hatta özellikle de Sn Erdoğan’a olan saldırılar artarak önümüzdeki günlerde de devam edecek gibi gözüküyor. Millet olarak biz bu kahpelere gereken cevabı her zaman verdik gene vereceğimizden şüpheleri olmasın. Teyakkuz halindeyiz. Bu vatanı asla böldürmeyeceğiz. Şehit olmaktan asla çekinmedik çekinmeyiz de. Deccal’in ne kadar aşağılık köpeği varsa hepsi gelsin. Biz buradayız. Bunu belirtmeden yapamazdım.

 

           Şimdi de olayın asıl önemli kısmıyla yani; “Bunu kim yaptırıyor?” kısmıyla ilgilenelim. Bundan 300 yıl öncesinden başlayan, günümüze kadar süren ve Osmanlı İmparatorluğunu da yıkılmasına sebep olan bir güçten bahsedeceğim. Bu derin, gizli, sinsi,hain ve kahpe yapılanmanın adı “İngiliz Derin Devletidir.”  O kadar gizli ve sinsidir ki bu yapılanma, tüm dünyayı kontrolü altında tutmasına ve yönetmesine rağmen bu zamana kadar deşifre olmamıştır. İngiliz Derin Devletinin özellikle siyasi,askeri ve medya ayağındaki yapılanması bu örgütün temelini teşkil etmektedir. Dünyada nerede bir savaş ve ayaklanma çıksa, araştırıldığında altından İngiliz Derin Devleti çıkmıştır. Nerede bir bombalama, katliam yapılmışsa, bunu ya bu örgüt yapmış veya yaptırtmıştır. Bu örgüte hizmet eden binlerce ajan münafık vardır. Bunlara bağlı da yüzlerce ülkenin siyasi ve askeri yetkileleri vardır. Son zamanlarda iyice deşifre olan bu örgütten, ülkemizin yüzlerce gazeteci ve yazarı bahsetmiştir. Başta Sn Erdoğan ve Sn Bahçeli olmak üzere daha bir çok siyasi de bu hain ve aşağılık, İngiliz Derin Devletini ifşa etmiştir. İlk zamanlar “Üst Akıl” olarak bahsedilen yapılanma daha sonra aleni bir şekilde dile getirilmeye başlanmıştır. Deşifre olan örgüt ise azgınlığını kat kat arttırdığı görülmektedir. Pervasızlığı ve azgınlığı had safhada olan bu yapılanma, zaman içinde çökecektir. Son zamanlarının geldiği anlaşılmıştır.

 

         Daha önceki makalelerimde İngiliz Derin Devletinin yaptığı çalışmalardan bahsetmiştim. Zaman içinde bu yapılanma da çeşitli kamuflajlar içine giriyor. Bir bakıyorsunuz ki bir anda İngiltere Başbakanı Türkiye’ye gelip şirin konuşmalarda bulunabiliyor. Türkiye ile çeşitli ekonomik ve silah anlaşmaları yapılabiliyor. İngiltere Büyükelçisi  (Bayram değil Seyran değil) Türkiye’ye methiyeler sıralıyor. Bunların biz ne manaya geldiğini artık çok iyi biliyoruz. Türkiye, eski Türkiye değil. Meselenin de Sn Erdoğan meselesi olmadığını artık anladık. İngiliz Derin Devleti, ilk önce Cumhurbaşkanımızı ardından Hükümeti sonra da güzel vatanımızı bölmek ve parçalama isteğinde. Buna asla izin vermeyeceğiz inşaAllah. Milletimiz artık daha dindar daha milliyetçi daha devletçi daha laik ve daha uyanık durumda. Deccalin bu ahmak avanelerine karşı hazır bir şekilde tetikteyiz. Allah’ın izniyle hiçbir başarı sağlayamayacaklar. Türkiye’yi daha aydın daha güzel daha müreffeh günler bekliyor. Bu bir parti meselesi değil bir Millet ve bir Ülkü sevdasıdır bizde. Ülkümüz; Türk İslam Birliğidir.

 

“Ve haklarına tecavüz edildiği zaman, birlik olup karşı koyanlardır.” (Şura Suresi, 39)

 

Sevgi ve Saygılarımla

Hüseyin Uçkun

 

 Bu yazı 1,046 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 9 Haziran 2017 BİLİM EVRİMİ REDDEDER
  • 11 Mayıs 2017 DÜNYANIN BAŞINDAKİ BELALAR; DERİN DEVLETLER
  • 4 Nisan 2017 ÜLKEMİZ BÜYÜK TEHDİT ALTINDA !!!
  • 3 Mart 2017 MÜNAFIKLAR ŞU ANDA DA VAR
  • 29 Ocak 2017 TRUMP HAKKINDA ÖNEMLİ DETAYLAR
  • 2 Ocak 2017 MÜNAFIKLAR BÜTÜN DÜNYA İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR TEHLİKEDİR
  • 29 Kasım 2016 ALLAHIN CENNETTE HAZIRLADIĞI NİMETLER
  • 26 Ekim 2016 İSLAM ALEMİNİN ÜZERİNDEKİ KENE; MÜNAFIKLAR
  • 22 Eylül 2016 EĞİTİM SİSTEMİMİZDEKİ YANLIŞ BİLİMSEL MÜFREDAT
  • 21 Ağustos 2016 KİM BU ÜST AKIL ?
  • 20 Temmuz 2016 GÜZEL AHLAKLI OLMAK ZEVKLİDİR
  • 14 Haziran 2016 EN BÜYÜK EKSİĞİMİZ; SEVGİ
  • 22 Mayıs 2016 İSLAMA SOKULMAK İSTENEN CİNSİ SAPIKLIK TEHLİKESİ
  • 21 Nisan 2016 PKK PİSLİKTİR KÜRT NURDUR
  • 20 Mart 2016 TÜRKİYENİN GELECEĞİ NASIL ?
  • 20 Şubat 2016 KOMÜNİST PKK/PYDDEN NASIL KURTULURUZ ? (BİLİMSEL CEVAP)
  • 23 Ocak 2016 İNGİLİZ DERİN DEVLETİ
  • 24 Aralık 2015 EN GÜÇLÜ SİLAHTIR SEVGİ
  • 17 Kasım 2015 İSLAM DENİLİNCE AKLA SEVGİ GELMELİ
  • 20 Ekim 2015 TOPLUMUMUZDAKİ BİR HASTALIK : GIYBET

  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,360 µs