En Sıcak Konular

Darüşşafaka Deprem Destek Kampanyası Patroleum İstanbul'da

9 Mart 2023 13:54 tsi
Darüşşafaka Deprem Destek Kampanyası Patroleum İstanbul'da . 16-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda, Darüşşafaka Eğitim Kurumları katılımıyla bağış toplanması hedefleniyor.

DARÜŞŞAFAKA DEPREM DESTEK KAMPANYASI PETROLEUM İSTANBUL’DA!

Enerji sektöründe ulusal ve uluslararası katılımcıların ve ziyaretçilerin yer alacağı Petroleum Istanbul ev sahipliğinde; Darüşşafaka Eğitim Kurumları tarafından Deprem Destek Kampanyası yürütülecek. 16-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda, Darüşşafaka Eğitim Kurumları katılımıyla bağış toplanması hedefleniyor.

Fuarcılık sektörü, ülke ekonomisine olan katkısını ve üzerine düşen görevleri yerine getirmeye devam ediyor. Enerji Fuarcılık tarafından, 16-18 Mart tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşeceği ilan edilen ve eş zamanlı düzenlenen Petroleum Istanbul ve Gas&Power Network fuarları normal takvime göre yapılacaktır.

Ülke olarak normalleşme süreci adına geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimlerine devam edebilmelerinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Depremde ebeveynlerini kaybeden, eğitimleri yarım kalan binlerce çocuğumuz, gencimiz bulunuyor. Biz de bu ihtiyacın karşılanmasına destek olmak adına, depremden etkilenen çocukların eğitimlerine destek olmak adına Darüşşafaka Eğitim Kurumları ile işbirliği yapıyoruz. İşbirliğimiz kapsamında Darüşşafaka Eğitim Kurumlarına Petroleum Istanbul’da özel alan ayrılacak ve kurum tarafından fuar süresince Deprem Destek Kampanyası için bağış toplanacaktır.

Petroleum Istanbul, 16-18 Mart’ta İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde

22 ülkeden 1000’in üzerinde markanın katılımıyla gerçekleşecek 16. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı “Petroleum Istanbul” ve 5. Elektrik, Doğal Gaz ve Alternatif Enerji, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı “Gas&Power Network”, 16-18 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Fuarlara, akaryakıt, petrol, LPG, doğal gaz, elektrik, alternatif enerji ve madeni yağ ekipmanları, teknolojileri ile bu sektörlere ürün ve hizmet sunan alt sektörlerden firmalar katılım sağlayacak.

Enerji Fuarcılık olarak ülkemizin parlak geleceği için tüm gücümüzle çalışmaya, istihdam yaratmaya, yerli sanayimizin global pazarlarla buluşmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz.Bu haber 533 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  11,194 µs