En Sıcak Konular

ADNAN OKTARCILAR'IN SON SÖMÜRÜSÜ OZAN ARİF OLDU

12 Mart 2021 13:33 tsi
ADNAN OKTARCILAR'IN SON SÖMÜRÜSÜ OZAN ARİF OLDU Adnan Oktar’ın sevenleri, içerdeki Adnan Oktar’ın görüntülerini, ülkücü şarkıcı Ozan Arif’in ‘Ölmez Bu Hareket Ölmez Bu Dava’ şarkısına ‘Ölmez Bu Dava!’ adıyla klip yaptılar.

‘Ölmez bu dava!’


Adnan Oktar, Ozan Arif hakkında ne dedi?


Adnan Oktar’ın sevenleri, içerdeki Adnan Oktar’ın görüntülerini, ülkücü şarkıcı Ozan Arif’in ‘Ölmez Bu Hareket Ölmez Bu Dava’ şarkısına ‘Ölmez Bu Dava!’ adıyla klip yaptılar. Klip, YouTube’da 250 kez izlendi.


Hatırlanacağı üzere 11 Temmuz 2018 günü 31 ayrı suçlamayla gözaltına alınan Adnan Oktar, 11 Ocak 2021 günü 9 bin 803 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Sevenleri, “aşkım, bir tanem, canım hocam” dedikleri Adnan Oktar’ı şimdiden özlemiş olacaklar ki, sevgilerini YouTube’da yayımladıkları bir kliple göstermek istediler. ‘Sesli Düşünüyorum’ adlı hesaptan ‘Ölmez Bu Dava!’ adıyla yayımlanan klipte Adnan Oktar’ın sohbetlerinde çok sevdiğini gizlemediği 2019 yılında kaybettiğimiz, ülkücü şarkıcı Ozan Arif’in “Ölmez Bu Hareket Ölmez Bu Dava” adlı şarkısı kullanılmış. Adnan Oktar’ın çocukluk dönemleri dâhil hayatının çeşitli dönemlerine ait kesitlerden ve sohbet, röportaj, tutuklanma, kedicikleriyle yaptığı yılbaşı kutlaması vs. görüntülerinden oluşan klip, ‘Ümmetimden bir cemaat, Allah’ın emrini yerine getirmeye devam edecektir. Onları yardımsız bırakanlar ve onlara muhalefet edenler bu cemaate asla zarar veremeyeceklerdir.’ hadisiyle bitiyor. Klipte Hz Yahya, Bediüzzaman Said Nursi ve Adnan Oktar’ın hapisteki görüntülerinin bir arada verilmesi de ayrı bir önem taşıyor. Bilindiği üzere Adnan Oktar soyunu Hz. Davud’a, dolayısıyla Hz. Yahya’ya dayandırıyordu ve sohbetlerinde de sıkça Bediüzzaman’ı refere ediyordu. Sesli Düşünüyorum adlı hesaptan yayımlanan klip 250 kez izlenmiş görünüyor.


Adnan Oktar’ın Ozan Arif hakkında bir sohbetinde söyledikleri:


“Ozan Arif candır, dünyanın en iyi insanlarındandır. Delikanlıdır, koçyiğittir, vatanseverdir. Türkiye aşığıdır, Türk-İslam birliği aşığıdır. Kendini Allah’a, kitaba Kuran’a vakfetmiş bir koçyiğittir. Bir tek Allah’tan korkar. Delikanlıdır, yiğittir, iyi insandır, kardeşimizdir, çok seviyoruz bütün Türkiye gibi, bütün Türklük âlemi gibi, bütün Müslüman âlemi gibi. Değerli insanları çok seviyoruz. Ozan Arif de bu değerli insanlardandır maşallah…”

 

Haber: Osman Akyol/11 Mart 2021, İstanbul


Klibin linki:  https://www.youtube.com/watch?v=1yO2y8XreKY
Bu haber 1,699 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,172 µs