En Sıcak Konular

CAN AYDOĞMUŞ YENİ KİTABI ''RUH EŞİN NEREDE?''Yİ ÖZEL BİR DAVETLE KUTLADI

15 Şubat 2020 23:40 tsi
CAN AYDOĞMUŞ YENİ KİTABI ''RUH EŞİN NEREDE?''Yİ ÖZEL BİR DAVETLE KUTLADI Ruh Eşin Nerede, yayımlanmasının hemen ardından sadece birkaç gün içinde kendi kategorisinde çok satanlar listelerine girmeyi başardı.

Kişisel gelişim ve çocuk öyküsü alanında yayımladığı dört kitabıyla kısa sürede kendi okur kitlesini yaratan yazar ve influencer Can Aydoğmuş, 9 Şubat Pazar günü İstanbul’un en sevilen mekanlarından Ruby Restaurant’ta, Sera Davet Dekoru ve Lacilla Events katkıları ile görkemli bir tanıtım daveti düzenleyerek, dostları, influencerlar, bookstagrammerlar ve cemiyet hayatının ünlü isimleriyle yeni kitabını kutladı.

Yaptığı açılış konuşmasına kitabının editoryal sürecinde kendisine destek olan Avukat Ezgi Pekşen ve kitabın kapak tasarımını yapan Sema İşcan’a (@illustragirl) teşekkür ederek başlayan yazar, sonrasında kitabıyla ilgili şunları söyledi, “Bu kitabı 25 yıl boyunca aldığım eğitimlerin, 11 yıllık çalışmanın ve ruh eşlerini hayatına çekerek ilişkilerinde mutluluğu bulmuş kişiler ile ilgili yaptığım araştırmalarımın senteziyle yazdım. İçinde birbirinde ilginç açıklamalar olduğu kadar beraberinde ilişkilerinizle ilgili yapabileceğiniz pek çok uygulama ve teknik de var. Dilerim herkes ruh eşine kavuşsun ve sevgi dolu birliktelikler yaşasın. İnsanların evlilikleri çok daha mutlu bir beraberliğe dönüşsün”

Ruh Eşin Nerede? İçin düzenlenen tanıtım davetine Gülbin Simitçioğlu, Tuçe Peksayar, Cemil İpekçi, Billur Kalkavan, Nükhet Çubukçu, Buğra Bahadırlı, Sema Maliki, Arzu Kunt, Pucca, Sema Güzel, Burcu Türünz, Dilek Birgen, Nuray ve eşi Okan Fenercioğlu, Ayla Öztürk, Nihan Yardımcı Çetinkaya ve eşi Kaan Çetinkaya, Işıl Cinmen, Ayşe Azizoğlu, Pelin Çini, Didar Üstün, Derya Özel, eski Amerika Büyükelçisi Fuat Tanlay, Semra Güzel, Şule Zeybek, Derviş Yıldız, Yeliz Kalafat, Aytül Yükselici, N.G. Kabal ve Emre Gül, Sevilay Yılman ve Akasya Asıltürkmen gibi ünlü isimler de katıldı.

İndigo Yayınları etiketiyle yayımlanan Ruh Eşin Nerede?, yayımlanmasının hemen ardından sadece birkaç gün içinde kendi kategorisinde çok satanlar listelerine girmeyi başardı.Bu haber 541 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  Şirket Haberleri ŞİRKET HABERLERİ


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,728 µs