En Sıcak Konular

ANTALYA VETERANLAR MASA TENİSİ İL ŞAMPİYONASI

9 Aralık 2019 14:58 tsi
ANTALYA VETERANLAR MASA TENİSİ İL ŞAMPİYONASI Masa Tenisi Federasyonu Antalya İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan, Antalya Veteranlar Masa Tenisi İl Şampiyonası, 10 bin kişilik Antalya Kapalı Spor Salonu’nda düzenlendi.

Antalya Veteranlar Şampiyonası Muhteşem Final Müsabakalarına Sahne Oldu

Masa Tenisi Federasyonu Antalya İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan, Antalya Veteranlar Masa Tenisi İl Şampiyonası, 10 bin kişilik Antalya Kapalı Spor Salonu’nda düzenlendi.

Zevkli ve heyecanlı geçen maçlara, Denizli, Burdur, Alanya, Manavgat, Isparta İran ve Rusya’dan sporcuların katılımı turnuvaya renk kattı. Gerçekleşen şampiyona beğeni toplarken, usta oyuncuların mücadele ettiği turnuvada önümüzdeki yıl daha geniş katılım bekleniyor. Turnuva 17 masada oynandı, nefes kesen maçlar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

"Şampiyona muhteşem bir atmosferde tamamlandı"

Dünya Tıp ve Sağlık Oyunları'nda masa tenisi dalında Türkiye'ye 5 kez dünya şampiyonluğu kazandıran Kürşat Çavuşoğlu; “Heyecan, muhteşem final müsabakaları, birlik ve beraberlik dolu bir şampiyonayı geride bırakıyoruz hep birlikte. Şampiyona heyecanını masa tenisi ailemizle bir arada olma mutluluğunu yaşadık. Yurtiçi ve yurtdışından onlarca sporcu bu eşsiz atmosferde yarıştı. Bu turnuva da emeği geçen herkese başta şampiyonanın işlemesinde büyük çaba sarf eden organizasyon sorumlularına, Federasyon İl Temsilcisi  ve sporculara  çok teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

Tek bayanlarda Nurcan Ay, 70 üstü tek erkeklerde Reza Fathi, 65-69 tek erkeklerde Yalçın Can, 60-64 tek erkeklerde Turgay Albayrak, 50-59 tek erkeklerde Kürşat Çavuşoğlu, 40-49 tek erkeklerde Şakir Yetişen, 30-39 tek erkekler Özgür Yakın, çift erkekler 50 üstü Adil Karasoy / Şakir Yetişen, çift erkekler 50 altı Rüknettin Öztürk / Önder Gökçe birincilikleri kazandılar. (Haber: Yasemin Tan)

 

 

  Bu haber 159 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,694 µs