En Sıcak Konular

2019 YILI MUTFAK TREDLERİ

15 Şubat 2019 15:34 tsi
2019 YILI MUTFAK TREDLERİ 2019 yılında evinizi yenilemek isterseniz mutfaktan başlayabilirsiniz. Evlerin can damarı olan mutfaklar en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

2019 yılında evinizi yenilemek isterseniz mutfaktan başlayabilirsiniz. Evlerin can damarı olan mutfaklar en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden. Bursa çıkışlı F2MS Grup Mimarlarındam Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi: 

Mutfakta yüksekte bulunan dolap kapaklarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. 2019'da metal ve cam kapaklar öne çıkıyor. Uzun yıllardır devam eden minimalizm hareketi bu yıl da devam ederek mutfaklara da yansıyor. Bu yüzden metal ya da cam kapakları tercih ederseniz mininalizme biraz daha yakınlaşabilirsiniz. 

Modern dizayn geleneksel ile bir araya gelmeye devam ediyor. Doğal taşlar, organik karolar ile mobilyalar bir arada kullanılabilir. Vintage bir aydınlatma da mutfağınıza hoş bir hava katacaktır. 

2019'da bembeyaz mutfakların devri kapanıyor. Beyaz bir mutfağınız varsa en azından mavi ya da yeşil tonlarını dekorasyonunda katabilirsiniz. 

Doğadan ilham alın

Doğaya olan özlemimiz gittikçe artıyor. Doğa ile bağlantılı kalabileceğimiz yollar arıyoruz. Bu yüzden ahşabı mutfağınıza katmak doğaya bir adım yakın olmak anlamına gelecektir. 

Dijital eşyalar daha fazla hayatımıza giriyor. Bu da mutfaklara da yansıyor. İndüksiyonlu ocaklar, WiFi ile bağlanılabilen espresso makineleri hayatları kolaylaştırmayı hedefliyor. 

Krom, nikel ve mat siyah 


Krom ve nikel mutfaklarda kullanılırken mat siyah ile uyumunu göz ardı etmeyin. 

Doğal çiçekler 

Makrome  bu yıl da moda. Makrome saksıları mutfak tavanınızdan asabilir, yeşil yapraklı bitkilerle mutfağınıza taze bir görünüm katabilirsiniz. 

 

 Bu haber 139 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,184 µs